Street 238,52 tempor
Donec ultricies mattis nulla

Castigatori

Câștigători Campionatul de tenis de masa 2015

Locul 1 -AFTODOR JUNIOR

Locul 2 -CECHIA AUREL

Locul 3 – LEBADA MUGUR

Locul 4 – GEORGESCU COSTIN

  • Premiul pentru POPULARITATE – AUREL DUMITRU
  • Premiul pentru PERSEVERENTA – STEFAN GARLEANU
  • Premiul pentru TANARA SPERANTA – MIHAI NASTASE

Campionatul de darts

Locul 1 – MELINTE MARIAN

Locul 2 – PREDELEANU DUMITRU

Locul 3 – POTULEA MIREL

87

castigatori tenis 2014

LOCUL I – DANIEL NECHIFOR (DUMITRU)
LOCUL II – LOHENGRIN ONUTU
LOCUL III – BOGDAN SANDU
MENTIUNE – NITA COSTIN

  • Premiu Special Popularitate – ALEXANDRU BARBALAT
  • Premiu Special Perspeverenta – NEGOI VALENTIN
  • Premiu Special Tanara Speranta – RADU DINU

CAMPIONAT DE DARTS
LOCUL I – STANCU ALEXANDRU
LOCUL II – OANA TAPU
LOCUL III – AVARVAREI TRAIAN

ALTE PREMII

  • GROHE ART ARCHITECTURE & DESIGN
  • GROHE OANA TAPU BIA – OANA TAPU
  • GROHE LUCA WAY
  • GROHE SYM PROIECT
  • GROHE AVARVAREI TRAIAN PFA – AVARVAREI TRAIAN
  • GROHE AD CLIMA
  • GROHE ROMAIR – BOGDAN SANDU
  • GROHE GLOBAL BUSINESS
  • GROHE PAUL ROSU PF – ROSU PAUL
  • GROHE ADY CONCEPT – ADRIAN PORFIR
  • VIESSMANN DL &D INSTAL – FLORIN DUMITRESCU
  • VIESSMANN SOLID PROIECT – CONSTANTIN ROSU
  • VIESSMANN GENERAL INSTAL COMP – BOGDAN POPESCU

Castigatori Romstal Table Tennis Challenge 2013

CAMPIONAT TENIS DE MASA – SIMPLU MASCULIN

LOCUL I - Onutu Daniel
LOCUL II - Nechifor Daniel
LOCUL III - Onutu Lohengrin
MENTIUNE - Nechifor Marian

CAMPIONAT DE DARTS

LOCUL I - Nitoi Florin
LOCUL II - Avarvarei Traian
LOCUL III - Dtoleru Mihai

PREMII SPECIALE ROMSTAL

POPULARITATE - LAURA OITA
PERSEVERENTA - VLAD IANCU
TANARA SPERANTA - STEFAN BURCIU

PREMII SPECIALE DE LA FURNIZORI

GROHE - ODIN & COMP – CALIN OPRIS
GROHE - PCEATC – ALEXANDRA DUGAN
GROHE - ART ARHITECTURE – MIHAELA SPRANCEANA
GROHE - SPARKLE DESIGN – FLORENTINA CIUCA
VIEGA - MC GENERAL CONSTRUCT
VIEGA - LUCK WAY – DRAGOS MUCUTA
VIEGA - CONSIS PROIECT – SIMONA DINCA

ALTE PREMII

NICULAE DUMITRU - GROHE
ALEXANDRU BARBALAT - GROHE
ALEXANDRU DUMITRU - GROHE
CLAUDIU CAMPEANU - GROHE
STEFAN MICU - GROHE
NICOLETA LICA - GROHE
PAUL ROSU - GROHE
NICOLAE JIROS - GROHE
BOGDAN SANDU - GROHE
COSTIN DINA - GROHE
NAVODARU C - GROHE
PARASCHIVESCU A - GROHE
BOGDAN IONITA - GROHE + VOEGEL & NOOT
DRAGUT LAURENTIU - GROHE
RAZVAN DANCIU - GROHE + VOEGEL & NOOT
DUMITRESCU FLORIN - GROHE
OPRIS CALIN - VOEGEL&NOOT
MUCUTA DRAGOS - VOEGEL&NOOT
MUSTATA ALIN - VOEGEL&NOOT
NITOI FLORIN - VOEGEL&NOOT

Castigatori Romstal Table Tennis Challenge 2012

TENIS DE MASA – SIMPLU MASCULIN

LOCUL I - Onutu Daniel
LOCUL II - Dumitru Nechifor
LOCUL III - Marius Mutu
MENTIUNE - Onutu Lohengrin

CAMPIONAT DE DARTS

LOCUL I - Avarvarei Traian
LOCUL II - Florea Iulian
LOCUL III - Stancu Alexandru

PREMII SPECIALE

PERSEVERENTA - CRISTIAN TOMESCU
TANARA SPERANTA - MEZEN EL-SOLH
POPULARITATE - ROBERT MOROIANU

PREMII FURNIZORI

SAMPANIE - TRAIAN AVARVAREI, ALEXANDRU DOLINSKI, RAZVAN BARSAN
SET DUS IDEAL STANDARD - ANDREI GOREA, MIHAI STOLERU – BUZAU, IOANA CATANA
VOGEL & NOOT - VALENTIN NEGOI, DRAGUT OVIDIU, JUNCU ADRIAN
RUCSAC DANFOSS - MIHNEA GLIGOR
SCAUN PESCUIT - ALEXANDRU STANCU, ADRIAN STOICA, CATALIN STEFAN, MICU STEFAN

Castigatori Romstal Table Tennis Challenge 2011

TENIS DE MASA – SIMPLU MASCULIN

LOCUL I - BOGDAN SANDU
LOCUL II - LOHENGRIN ONUTU
LOCUL III - VALENTIN VUJDEA

CAMPIONAT DE DARTS

LOCUL I - DAN TUDOSE
LOCUL II - TRAIAN AVARVAREI
LOCUL III - ALEXANDRU STANCU

PREMII SPECIALE

PERSEVERENTA - RADU DOLINSKI
TANARA SPERANTA - RADU POSTOLACHE
POPULARITATE - FLORIN DUMITRESCU